Apie įmonę

„BN Tekstilė“ IĮ -  tai interjero dekoravimo tekstile įmonė, teikianti plataus spektro paslaugas užuolaidų projektavimo, siuvimo, pakabinimo srityse.

Įmonė veikia nuo 1991 metų ir specializuojasi dekoruojant privačių butų, namų, taip pat restoranų bei viešbučių interjerą. Įmonės veikla mažmeninė ir didmeninė prekyba. Įmonės mažmeninės prekybos užuolaidų salonus galite rasti Vilniuje, Alytuje, Druskininkuose. Dizaineriams, architektams bei įmonėms siūlome palankias bendradarbiavimo sąlygas.

Įmonėje dirba profesionalūs dizaineriai. Jie užtikrina aukštą meninį gaminių lygį. Mūsų dizaineriai konsultuoja ne tik užuolaidų salonuose, bet ir užsakovo namuose. Todėl užuolaidų audinius, jų faktūrą bei atspalvį galime pritaikyti atsižvelgiant į konkretų interjerą, apšvietimą. Pagal kliento pageidavimus ruošiami eskizai, padedantys lengviau apsispręsti išsirenkant Jums labiausiai patinkantį variantą.„BN Tekstilė“ IĮ veiklos kryptys:

Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti savo klientams įdomius, plataus asortimento audinius už prieinamą kainą. Taip pat  siūlome lanksčią nuolaidų sistemą. Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.