Įmonės teikiamos paslaugos:

Dizainerio – profesionalo konsultacijos.

Projektavimas, eskizų ruošimas ir audinių parinkimas.

Įmonėje dirba  kvalifikuoti dizaineriai, turintys aukštajį meninį išsilavinimą. Jie konsultuoja klientus ne tik salone, bet ir užsakovo namuose, kruopščiai įvertinamas namų interjeras ir dizainas, pateikiama plati užuolaidų, karnizų ir mechanizmų pasiūla, parenkama audinių faktūra, atspalviai, atsižvelgiant i konkretų interjerą, apšvietimą, kliento individualius pageidavimus. Mums visada malonu dirbti su interjero autoriumi – architektu. Pagal užsakovo pageidavimus ruošiami eskizai, kurie padeda klientui lengviau apsispręsti išsirenkant patinkantį variantą.

Užuolaidų, lovatiesių, pagalvėlių, staltiesių, servėtėlių, romanečių, širmų, siuvimas.

IĮ „BN TEKSTILĖ" dirba siuvėjai, turintys didelę darbo patirtį. Vykdoma griežta gamybos kontrolė. Technologas atsakingas, kad siuviniai, kurie puoš ir suteiks jaukumo kliento namams, būtų tik aukšciausios kokybės.

Karnizų ir mechanizmų montavimas bei užuolaidų kabinimas kliento namuose.

Karnizus, mechanizmus montuoja bei užuolaidas kabina vieninga ir darni darbuotojų komanda, kuria galima pasitikėti. Visą darbų eigą kontroliuoja technologas ir dizaineris. Tai užtikrina nepriekaištingą gaminio, darbų ir paslaugų kokybę.

Bėgelių lenkimas

Jeigu susidūrėte su nenumatyta kliūtim - nestandartinės formos langais arba niša, kurioje jie yra, siūlome puikų sprendimą - bėgelių lenkimo paslaugą. Mūsų specialistai juos dailiai bei kokybiškai reikiamu kampu išlenks specialiai tam skirtu įrenginiu.