Klientų atsiliepimai apie mūsų darbą.
 • Skaityti 46140 kartai

22 atsiliepimai

 • Vaida

  Vaida

  Atsiliepimo nuoroda Trečiadienis, 2016 birželio 22 11:52

  Laba diena,
  labai gražūs Jūsų darbai!
  Kokia kaina butu miegamojo lovos lovatiese?
  Aciu

  Pranešti
 • aiste

  aiste

  Atsiliepimo nuoroda Šeštadienis, 2016 gegužės 14 08:06

  Norim padekoti uz greita ir kokybiska aptarnavima. Sekmes darbuose

  Pranešti
 • Justina

  Justina

  Atsiliepimo nuoroda Antradienis, 2015 birželio 02 19:28

  Labai malonus ir puikiai dirbantis kolektyvas.

  Pranešti
 • Aušra

  Aušra

  Atsiliepimo nuoroda Ketvirtadienis, 2015 sausio 08 14:17

  Labas vakaras, norėčiau padėkoti už Jūsų sukurta jaukuma mūsų kambario langams. Labai puikus darbas ir idėjos sprendimas pateisino visus mūsų lūkesčius. Iki nauju bendradarbiavimų.

  Pranešti
 • Rita

  Rita

  Atsiliepimo nuoroda Pirmadienis, 2014 rugsėjo 15 17:22

  Ilgai blaškiausi po užuolaidų salonus, saugaišau marias laiko kol galų gale pataikiau ten, kur reikia - leidau šį darbą atlikti "BN tekstilė" komandai. Pasitikėjau p. Birutės daugiamete patirtimi, p. Jolantos "taiklia" akimi ir visos komandos profesionalumu. Viskas atlikta tiesiog puikiai ir nepriekaištingai.!! Rezultatas pranoko bet kokius lūkesčius. Jeigu dar kada prireiks šios paslaugos sau ar kitiems, galiu drąsiai rekomenduoti. Ačiū Jums labai ir sėkmės ateityje... Rita L., Vilnius

  Pranešti
 • Dalia

  Dalia

  Atsiliepimo nuoroda Šeštadienis, 2014 birželio 28 17:58

  Didžiulis dėkui Agnei, Deimantei ir Justinui už laiku ir labai kokybiškai atliktą darbą, o taip pat už malonų bendravimą. Užuolaidos bei širmos sumodeliuotos ir pasiūtos tiesiog puikiai! Jos yra skoningos, elegantiškos ir puošia mūsų butą. Įmonė gali didžiuotis turėdama tokius profesionalius, nuoširdžius ir šaunius darbuotojus. Be dvejonių kiekvienam galiu rekomenduoti pasinaudoti BN Tekstilė paslaugomis. Esu tikra, jog tai dar ne paskutinis mano užsakymas.

  Pranešti
 • Asta

  Asta

  Atsiliepimo nuoroda Trečiadienis, 2014 gegužės 07 20:52

  Nors gyvenu šalia Kauno, Kauno mieste neradau užuolaidų salono, kuris atitiktų mano poreikius. Man buvo svarbu sutaupyti savo laiką važinėjimams, ieškojimams, gauti originalų ir kūrybišką pasiūlymą, rasti šiuolaikišką, profesionalų komunikavimą. Viską radau BN tekstilėje. Užteko skambučio, lango nuotraukų bei išmatavimų, kad gaučiau iš dizainerės Jolantos net keletą pasiūlymų su audinių pavyzdžiais. Kelios savaitės ir užuolaidos jau puošia mano langus. Kitaip sakant: įsigijau užuolaidas sėdėdama ant sofos ir naršydama internetą. Jokio vargo, tik internetas, keletas skambučių ir profesionalus konsultavimas. Ačiū Jums už grožį, nuoširdumą ir operatyvumą :)

  Pranešti
 • Jolanta

  Jolanta

  Atsiliepimo nuoroda Penktadienis, 2014 kovo 14 08:50

  Esu suzaveta p.Birutes komanos darbu. Profesionalai is didziosios raides.Darbas atliktas greitai ir profesionaliai.Nuosirdus aciu Jolantai,Ernestai ir Almantui.Aciu moterims kurios puikiai pasiuvo uzuolaidas.Gyvenu Prancuzijoje,pazadu,kad reklamuosiu jusu kokybiskus gaminius ir puikia darbo kokybe. Nuosirdus aciu kolektyvui.

  Pranešti
 • Aldona

  Aldona

  Atsiliepimo nuoroda Antradienis, 2013 gegužės 07 17:09

  Su Birutės Naruševičienės įmone dirbu beveik metai. Tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas. Mano klientai- amerikiečiai džiaugiasi kokybiškai atliktu darbu. Birutės kolektyvas vertas aukščiausios rekomendacijos. Ramia širdimi ir su aukščiausiais įvertinimais rekomenduoju šią įmonę.
  Aldona Slavikas
  JAV, Marylando valstija

  Pranešti
 • Gintarė

  Gintarė

  Atsiliepimo nuoroda Ketvirtadienis, 2013 vasario 28 08:53

  Užsakėme romanetes. Darbas atliktas nepriekaištingai, rezultatas iš tiesų labai malonus.

  Pranešti

Palikite atsiliepimą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*).
HTML kodas nėra neleidžiamas.

Aukštyn