UŽUOLAIDOS, INTERJERO TEKSTILĖ IR UŽUOLAIDŲ MECHANIZMAI VIEŠBUČIAMS/RESTORANAMS"BN Tekstile" – viena pagrindinių sertifikuotų užuolaidinių ir baldinių audinių tiekėjų Lietuvoje. Mes bendradarbiaujame su garsiais tarptautiniais audinių gamintojais, tad galime pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius geriausiomis kainomis.


Pagrindinės mūsų veiklos sritys yra tekstilės gaminiai - užuolaidos, lovatiesės, staltiesės, kėdžių ir dekoratyvinės pagalvėlės - viešbučiams, ambasadoms, biurams, konferencijų salėms, restoranams, grožio salonams.


Mes galime pasiūlyti specializuotus audinius su svarbiausiomis specifikacijomis:

  • NEDEGIUS

  • AKUSTINIUS

  • ATSPARIUS DRĖGMEI

  • NEPRALAIDŽIUS ŠVIESAI (DIMOUT, BLACKOUT)


Renkantis audinius viešbučiams, labai svarbu įvertinti audinių svorį, atsparumą ugniai, spalvos nusidėvėjimą, atsparumą trinčiai ir kad audinį būtų lengva prižiūrėti. Audiniai taip pat turėtų būti parinkti, derinant juos prie viešbučio ar restorano charakterio - atmosferos, interjero. Mes esame pasirengę parinkti ir net pagaminti Jums tokius audinius, kurie atitiktų visus šiuos kriterijus.


Bendradarbiaujame su audinių gamintojais visame pasaulyje, tad galime parinkti audinius užuolaidoms ir kitai interjero tekstilei pagal Jūsų individualius pageidavimus - specifines spalvas, tekstūras, audinio skaidrumą, technines specifikacijas ir t.t.


Mes taip pat siūlome daugybę skirtingų tipų bėginių sistemų užuolaidoms: ranka valdomos sistemos, virvele valdomos sistemos, elektrinių užuolaidų sistemos su skirtingais tvirtinimo būdais. Nuo bėgelių lengvoms iki sistemų sunkioms užuolaidoms, tiesūs ar lenkti, kelių takelių bėgeliai užuolaidoms su prasilenkimu, aliuminio juostos lubiniams karnizams uždengti - „BN TEKSTILE“ gali pasiūlyti sprendimą bet kokiam montavimui ir poreikiams.


Džiaugiamės tapę partneriais su tokiais pasaulinio lygio viešbučiais kaip: RADISSON BLU HOTEL (LITHUANIA), AZIMUT HOTEL VIENNA, HOLLIDAY INN (BERLIN), RONDESLOTESTE HOTEL (NORWAY), IHC egf (ISLAND), AMBERTON HOTEL GROUP, NOVOTEL VILNIUS 4*, GREEN PARK HOTEL, SARL SACRED HEART HOTEL (PARIS), GRAND SPA LIETUVA DRUSKININKAI 4*, VYTAUTAS MINERAL SPA, SHAKESPEARE BOUTIQUE HOTEL, CONGRESS, HOTEL ARKADIA (LATVIA), BALTIC BEACH HOTEL (LATVIA), VILLA ANNA (LATVIA), MOXY BY MARRIOT ir t.t.


Dėl daugiau informacijos prašome susisiekti:

bntekstile1@gmail.com

 +370 626 66319 (taip pat Viber ir WhatsApp)