AUDINIAI, UŽUOLAIDOS IR UŽUOLAIDŲ MECHANIZMAI SCENOMS IR SALĖMS"BN Tekstilė" yra viena pagrindinių sertifikuotų akustinių ir nedegių audinių tiekėjų Lietuvoje. Mes bendradarbiaujame su garsiais tarptautiniais audinių gamintojais, tad galime pasiūlyti aukščiausios kokybės užuolaidas geriausiomis kainomis.


Mes siūlome užuolaidas ir jų kabinimo sprendimus teatrams, kultūros centrams, koncertų salėms, auditorijoms, renginių erdvėms, konferencijų salėms, bažnyčioms, įrašų studijoms, muziejams, sporto ir sveikatingumo centrams ir t.t. Mūsų asortimente rasite sertifikuotus audinius: Mes siūlome platų spalvų ir tekstūrų pasirinkimą pagal individualius Jūsų poreikius.


Paprastai akustines scenų užuolaidas siuvame iš MOLTON ir VELIŪRO audinių, nes jie dėl savo sunkumo suteikia geriausius akustinius rezultatus. Salių užuolaidoms, pertvaroms, paviršiams (sienoms, praėjimams, durims, dekoracijoms) dengti turime platų DIMOUT/BLACKOUT užuolaidų asortimentą. 


Mūsų kompanija taip pat prekiauja daugybe baldinių audinių, tad galime suderinti scenos ir salės kėdžių audinių, kad išgautume gražiausią rezultatą.


Turime daugybę skirtingų tipų bėginių sistemų užuolaidoms: ranka valdomos sistemos, virvele valdomos sistemos, elektrinių užuolaidų sistemos su skirtingais tvirtinimo būdais. Nuo bėgelių lengvoms iki sistemų sunkioms užuolaidoms, tiesūs ar lenkti, kelių takelių bėgeliai užuolaidoms su prasilenkimu, aliuminio juostos lubiniams karnizams uždengti - „BN TEKSTILE“ gali pasiūlyti sprendimą bet kokiam montavimui ir poreikiams.Dėl daugiau informacijos susisiekite:

bntekstile1@gmail.com

+370 626 66319 (taip pat Viber ir WhatsApp)